ŞİRKET PROFİLİ

Burak Metal Aluminyum  1991 yılında kurulmuş olup ikum döküm i kokil döküm ve özel alışımlı hammadde imlatı konusunda , sektördeki önde gelen kuruluşlar arasındadır.

Burak Metal , kaliteye verdiği önemi.., belgesel hale getirmek ve önündeki çıtaya yükselmek için ilk adım olarak i 2004 EYLÜL ,de TS/ISO 9001:2000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ belgesi almıştır.

Sürekli gelişmeye ve sektördeki gelişimi bünyesinde uyarlamayı kendine amaç edinen Dökümsan LTD. ŞTİ. Bu amaç için kapasitesini sürekli artırmakta, firma pörtföyünü çoğaltmaktadır..

Bünyesinde istihdam ettiği uzman kadrosu ile "her birimde kalite " ilkesi doğrultusunda üretim yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutan Burak Metal, otomotiv yedek parça, asansör , dokuma tezgahları i soğutma ,tekstil sanayi'ye parça imalatı ve özel alaşımlı hammadde imalatı yapmaktadır. .

Yurtiçi ve yurtdışı pazarda " önce kalite anlayışı ile " , ve imalatını yaptığı ürünlerle bunu ispatlayan Burak Metal, vizyonu olan bu anlayışı en ileri boyutlara taşımayı hedef edinmiştir.

© 2022 Burak Metal Alüminyum